VII kolejka! Podejmujemy Kormorana!

Ledwie zakończyły się zmagania w szóstej kolejce piłkarskich rozgrywek w Klasie Okręgowej gr.II, a my już dziś zapraszamy na siódmą kolejkę!

Tym razem na stadionie w Nidzicy miejscowy Start zmierzy się z Kormoranem Zwierzewo. Nidziczanie są liderami rozgrywek, natomiast Kormoran zajmuje 10 miejsce w ligowej tabeli.

W ostatnich trzech spotkaniach podopieczni Bartosza Kruschel pokonali na własnym boisku 3:0 Ewingi Zalewo, rozbili 5:1 w wyjazdowym meczu GKS Gietrzwałd/Unieszewo, a na koniec zanotowali remis 2:2 w wyjazdowym starciu z Radomniakiem Radomno.

Goście ze Zwierzewa w ostatnich trzech spotkaniach uzbierali 4 punkty - remisując przed własną publicznością 4:4 z Warmią Olsztyn, przegrywając 7:2 w wyjazdowym spotkaniu z Ewingami Zalewo, a na koniec rozbijając 7:3 GKS Gietrzwałd/Unieszewo.

Kto okaże się lepszy w tym starciu? Czy Start Nidzica po zaliczeniu jednego remisu wróci na zwycięskie tory? Tego dowiemy się już 5 września!

Co? VII kolejka Klasy Okręgowej gr. II
Kto? MKS Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo
Gdzie? Stadion Miejski im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy
Kiedy? 5 września 2015 roku, godz. 17:00
Za ile? Bilety po 5 zł!

Nie czekaj! Weź rodzinę, znajomych, przyjaciół i przyjdź na stadion dopingować Start!

Mój klub...moje barwy...moje miasto...MKS Start Nidzica!