VI kolejka. Remis w Radomnie!

29 sierpnia seniorzy MKS Start Nidzica pod wodzą Bartosza Kruschel rozegrali szóstą kolejkę ligowych zmagań w ramach rozgrywek piłkarskiej Klasy Okręgowej gr. II. Tym razem przeciwnikiem naszych zawodników w wyjazdowym spotkaniu był Radomniak Radomno, który po pięciu kolejkach był viceliderem tabeli.

Jak przystało na pojedynek lidera z viceliderem mecz był bardzo wyrównanym spotkaniem. Gospodarze bardzo dobrze dla siebie rozpoczęli ten mecz, ponieważ już po kilku minutach objęli prowadzenie. Start szukał zmiany niekorzystnego rezultatu, lecz do przerwy sztuka ta im się nie udała.

W drugiej połowie nasi zawodnicy śmielej ruszyli do przodu co zaowocowało kilkoma groźnymi sytuacjami, a co najważniejsze dwiema bramkami, których autorem był Rafał Wawrzyniak. Od stanu 1:0 wyprowadzamy wynik na 2:1. Niestety nie było nam dane cieszyć się z kompletu punktów. Gospodarze dosłownie w ostatniej akcji doprowadzają do wyrównania po tym jak z piłką minął się Mateusz Karwacki.

Arbiter tego spotkania nawet nie wznawia już gry od środka boiska tylko odgwizduje zakończenie meczu. - Jesteśmy zadowoleni z tego punktu, bo Radomno to trudny przeciwnik - mówi nam po meczu trener MKS Start Nidzica Bartosz Kruschel. Jedno jest pewne - pomimo remisu MKS Start Nidzica pozostaje na fotelu lidera rozgrywek Klasy Okręgowej gr.II, a kolejną okazją do zdobyczy punktowej będzie spotkanie przed własną publicznością z Kormoranem Zwierzewo.