Sylwester Czereszewski wraca do Nidzicy! Start - Fortuna

12 października o godzinie 14 na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy podopieczni Bartosza Kruschel zmierzą się w ramach rozgrywek 12 kolejki Klasy Okręgowej z drużyną Fortuny Dorotowo Gągławki.

Start Nidzica zajmuje po 11 ligowych kolejkach 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 17 punktów i bilansem bramek 21:21. Ostatnio nidziccy zawodnicy pokonali w wyjazdowym spotkaniu 3:2 Syrenę Młynary po dwóch bramkach Pawła Napiórkowskiego oraz jednej Rafała Wawrzyniaka. Niestety w tym meczu nie wystąpi kapitan drużyny Paweł Napiórkowski, który w poprzednim meczu ujrzał czerwony kartonik (konsekwencja dwóch żółtych kartek).

Fortuna Dorotowo Gągławki po 11 kolejkach plasuje się na 10 pozycji w tabeli z dorobkiem 15 punktów i bilansem bramek 26:27. Ostatnio zawodnicy Fortuny na własnym boisku pokonali 5:1 Olimpię II Elbląg. W drużynie Frotuny Dorotowo w roli grającego trenera ujrzymy Sylwestra Czereszewskiego, który zasiadał również na ławce trenerskiej nidzickiego Startu. Czy dzięki temu trener gości wie więcej o grze Startu? O tym przekonamy się już w niedzielę!

Kto? Start Nidzica - Fortuna Gągławki
Co? 12 kolejka Klasy Okręgowej gr. II