Porażka na wyjeździe! Start ulega Ewingom!

2 kwietnia seniorzy nidzickiego Startu pod wodzą Bartosza Kruschel przegrali 3:0 w wyjazdowym spotkaniu z Ewingami Zalewo.

Przypomnijmy, że Start na inaugurację wiosny przed własną publicznością pokonał 2:1 Warmię Olsztyn. Kibice nidzickiej drużyny z pewnością wierzyli, że naszych zawodników stać na przywiezienie kompletu punktów z Zalewa. Niestety sztuka ta nie udała się.

Pierwsza połowa spotkania była wyrównanym widowiskiem, jednak po przerwie gospodarze nie pozostawili wątpliwości kto będzie zwycięzcą w tym starciu. - W naszej drużynie zabrakło zgrania, widać, że nasz okres przygotowawczy nie był pełny - mówił po meczu Bartosz Kruschel.

Kolejne ligowe spotkanie już 10 kwietnia na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy!!!

Start: Bruzda, Karwacki, Napiórkowski, Mioduszewski, Szczypiński, Kruschel, Jaroszewski, Bróździński, Wawrzyniak, Michalski, Stasiukiewicz

Zmiany: Pawęcki, Cieślak

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu.