IV kolejka. Starcie z Ewingami przed nami!

Dopiero co ochłonęliśmy po emocjach związanych z trzecią kolejką piłkarskiej Klasy Okręgowej gr.II, a już zapraszamy na kolejny mecz podopiecznych Bartosza Kruschel, a więc seniorów nidzickiego Startu!

Start Nidzica w czwartej kolejce, przed własną publicznością podejmie Ewingi Zalewo. Nidziczanie w trzech pierwszych meczach zdobyli komplet punktów pokonując kolejno: 3:1 GKS Stawigudę, 1:0 Syrenę Młynary oraz 1:0 Warmię Olsztyn. Bramki dla naszej drużyny dotychczas zdobywali: Jakub Bróździński - 2, Kamil Godlewski, Paweł Sobotka, Kamil Michalski - 1.

Ewingi Zalewo w trzech kolejkach zebrały trzy punkty, kolejno odnotowując: porażkę 4:3 z Warmią Olsztyn, porażkę 2:0 z Radomniakiem Radomno oraz wygraną 6:0 nad GKS Grunwald/Unieszewo. Czy Ewingi będą w stanie wydrzeć punkty zawodnikom Startu? O tym przekonamy się już w sobotę!

Co? IV kolejka Klasy Okręgowej gr.II
Kto? MKS Start Nidzica - KS Ewingi Zalewo
Gdzie? Stadion Miejski im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy
Kiedy? 20 sierpnia 2015 r. godz. 18:00
Za ile? Bilety po 5 zł!

Nie może Cię zabraknąć! Weź rodzinę, przyjaciół, znajomych i dopinguj Start!

Nasze barwy, nasz klub, nasze miasto - MKS Start Nidzica!