Concordia rozgromiona!!!

Seniorzy MKS Start Nidzica 10 maja awansem rozegrali spotkanie z przyszłotygodniowej kolejki. Przeciwnikiem w niedzielnym meczu była Concordia II Elbląg.

Oba zespoły skorzystały z okazji, że ten weekend miały mieć wolny od piłkarskich rozgrywek i w drodze porozumienia przełożyły mecz z następnego weekendu. Zmiana ta okazała się bardzo szczęśliwa dla zawodników nidzickiego Startu, którzy po dobrej grze zwyciężyli 6:1! W składzie Concordii nie pomogli również zawodnicy na co dzień trenujący z pierwszą drużyną i z końcowego zwycięstwa cieszyli się podopieczni Bartosza Kruschel.

Przypomnijmy, że 9 maja nidziczanie mieli zmierzyć się z Zalewem Frombork, ale drużyna z Fromborka wycofała się z rozgrywek. Za to spotkanie został przyznany walkower na korzyść Startu.

Bramki dla Startu zdobywali: Paweł Sobotka - 2, Michał Leszczyński - 2, Rafał Wawrzyniak, Kamil Michalski - 1.

Gratulujemy zawodnikom świetnego meczu i wysokiej wygranej!

Kto najlepszy jest? Tylko START MKS!

Fot. Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu