Start podejmie Syrenę!

23 maja o godzinie 16 na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy miejscowy MKS Start Nidzica podejmie Syrenę Młynary. Spotkanie odbędzie się w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej gr. II.

Podopieczni Bartosza Kruschel kontynuują świetną passę 8 spotkań z rzędu bez porażki! W ostatnich trzech kolejkach nasi zawodnicy spotkali się w derbach powiatu z Orłem Janowiec Kościelny - 0:0, zaliczyli zwycięstwo poprzez walkower nad wycofanym z rozgrywek Zalewem Frombork oraz efektownie bo aż 6:1 pokonali Concordię II Elbląg. Czy i tym razem zawodnicy Startu zejdą z boiska z kompletem punktów?

Syrena Młynary natomiast w ostatnich trzech kolejkach mierzyła się z: Kormoranem Zwierzewo - wygrana 3:1, GKS Stawiguda - remis 2:2 oraz zwycięstwo walkowerem nad Olimpią II Elbląg. Czy 11 w tabeli Syrena zawyje w Nidzicy po zdobyciu kompletu punktów? O tym przekonamy się już w sobotę!

Kto? Start Nidzica - Syrena Młynary
Co? 26 kolejka Klasy Okręgowej gr. II
Gdzie? Stadion Miejski im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy
Kiedy? 23 maj 2015, godz. 16:00
Za ile? Bilety po 5zł

Zapraszamy serdecznie!!!
O MKS-ie klubie kochany, masz dziś trzy punkty i mecz wygrany!