10 kolejka. Start - Concordia II. Wszyscy na stadion

28 września o godzinie 14 kolejne wielkie widowisko na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy.
Tym razem w ramach rozgrywek 10 kolejki Klasy Okręgowej gr.II Start Nidzica prowadzony przez Bartosza Kruschel podejmie Concordię II Elbląg, a więc rezerwy III-ligowca.

Start Nidzica kontynuuje delikatną passę zwycięstw zapoczątkowaną w Derbach Powiatu. Najpierw pokonali 1:0 Orła, następnie Polonię Iłowo w Pucharze Polski również 1:0, a ostatnio wygrali w wyjazdowym meczu 2:1 z Zalewem Frombork.

Concordia II Elbląg to wielka niewiadoma. Elblążanie odnotowali 2 zwycięstwa, jeden remis i 6 porażek. Oddali też 2 mecze walkowerem.

Jak będzie tym razem? Czy Start podtrzyma pasmo zwycięstw? O tym przekonasz się przychodząc na Stadion Miejski już w niedzielę o godzinie 14!

Serdecznie zapraszamy !!!

Stadion Miejski im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy
28 września 2014

Cena biletu: 5 zł!

Był, jest i będzie - MKS Start Nidzica !!!