Zalew pokonany! Zalew Frombork - Start Nidzica 1:2

20 września Seniorzy Startu Nidzica prowadzeni przez Bartosza Kruschel rozegrali 9 kolejkę ligowych zmagań. Tym razem przeciwnikiem był Zalew Frombork.

Zalew Frombork przed tym spotkaniem zajmował 4 miejsce w ligowej tabeli. Natomiast nidziczanie plasowali się na 9 pozycji.

Mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem. Oba zespoły miały po kilka okazji do zdobycia bramek. Tym razem skuteczniejszy okazał się Start. Pierwszą bramkę dla Startu w 40 minucie zdobył Paweł Napiórkowski, który sprytnie przedłużył głową dośrodkowanie w pole karne od Dominika Bróździńskiego i tym samym pokonał bramkarza.

Goście doprowadzili do wyrównania w 70 minucie meczu po rzucie rożnym. Niestety wychodzący do piłki Damian Dąbrowski minął się z nią, a zawodnik gości nie miał problemu z umieszczeniem jej w siatce.

Ponownie na prowadzenie Start wyszedł po trafieniu z 80 minuty Michała Korzeniewskiego. Michała świetnym podaniem obsłużył Kamil Michalski po czym piłka zatrzepotała w siatce.

Sędzia gwiżdże po raz ostatni, a Start dopisuje do swego dorobku kolejny trzy punkty i plasuje się na 5 miejscu ligowej tabeli z dorobkiem 14 punktów i bilansem bramek 17:16.