X kolejka. Remis z Polonią!

26 września seniorzy MKS Start Nidzica rozegrali kolejny ligowy mecz. Tym razem przeciwnikiem naszych zawodników była Polonia Iłowo.

Pierwsza połowa nie stała na najwyższym poziomie, mała ilość sytuacji bramkowych oraz dużo gry w środku pola. Tak w skrócie można opisać pierwsze 45 minut. Niestety pomimo tego skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy prowadzili 2:0. Jedną bramkę zdobyli po składnej akcji, a drugą dzięki nieporozumieniu Pawła Napiórkowskiego z Karolem Bruzdą.

W drugiej połowie Start podkręcił tempo i chciał odwrócić losy meczu. Po części udało się to zrealizować. Najpierw potężnie z dystansu uderzył Adrian Roczeń, a odbitą piłkę w siatce umieścił Paweł Napiórkowski. Drugą bramkę gospodarze zdobyli sami, Rafał Wawrzyniak uderzył z dystansu, a obrońca gości odbił futbolówkę zmieniając tor jej lotu.

W najbliższym czasie dwa spotkania na własnym stadionie. Najpierw w Wojewódzkim Pucharze Polski z IV ligowym Orłem Janowiec Kościelny, a następnie ligowe starcie z Czarnymi Rudzienice.