Wyjazdowy remis Startu!!!

22 kwietnia nidzicki Start rozegrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem podopieczni Bartosza Kruschel w wyjazdowym spotkaniu zmierzyli się z drużyną Kormorana Zwierzewo.

Zawodnicy Startu chcieli pokazać się z jak najlepszej strony po ostatniej porażce przed własną publicznością. Kormoran to bardzo solidna drużyna, a do tego bardzo groźna na własnym obiekcie.

Po 90 minutach wyrównanej walki kibice na stadionie Kormorana ujrzeli dwa trafienia. Gospodarze jako pierwsi zadali cios obejmując prowadzenie, jednak zawodnicy Startu stanęli na wysokości zadania i ambitnie walczyli o zmianę rezultatu.

Zadanie ostatecznie udało się wykonać, a bramkę na wagę remisu z podania Dominika Bróździńskiego zdobył Jakub Stasiukiewicz. Cenny jeden punkt przywieziony do Nidzicy z boiska Kormorana.

Kolejne ligowe spotkanie zawodników Startu Nidzica już 1 maja na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy! Przeciwnikiem będzie Fortuna Gągławki!