Walczymy z viceliderem!!!

25 kwietnia nidzicki Start w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej gr. II zmierzy się z viceliderem rozgrywek Tęczą Miłomłyn.

Pojedynek ten jest bardzo ważny w walce o drugie miejsce w tabeli, które jest premiowane awansem. Przed rozegraniem spotkań 22 kolejki Tęcza Miłomłyn zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 39 punktów. Natomiast nidzicki Start plasuje się na 5 miejscu z 35 punktami. W przypadku zwycięstwa Startu strata do Tęczy zmaleje do 1 punktu.

W ostatnich trzech kolejkach Tęcza Miłomłyn zmierzyła się kolejno z Kormoranem Zwierzewo, którego pokonała 5:1, bezbramkowo zremisowała z GKS Stawiguda oraz otrzymała prezent w postaci walkowera (3:0) za mecz z Olimpią II Elbląg, która wycofała się z rozgrywek.

Nidziczanie natomiast pokonali 4:0 Kormorana Zwierzewo oraz odnotowali dwa remisy (2:2) z Welem Lidzbarkiem Welskim oraz Radomniakiem Radomno.

Czy tym razem nasi zawodnicy zdobędą komplet punktów?

Kto? Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn
Co? 22 kolejka, Klasa Okręgowa gr. II
Gdzie? Stadion Miejski im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy
Kiedy? 25 kwietnia 2015 r., godz. 16:00
Za ile? Bilety w cenie 5zł!

Kto wygra mecz?! Start! Kto?! Start! Kto?! Start, Start, Start!