Uzupełnili zarząd. Walne Zebranie Klubu

19 marca w sali konferencyjnej nidzickiego ratusza odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie klubu MKS Start Nidzica.

Na wstępie prezes klubu Paweł Kondeja przywitał przybyłych gości oraz członków klubu. Następnie przystąpiono do wyboru przewodniczącego obrad, którym został Paweł Przybyłek.

Po przegłosowaniu porządku i regulaminu obrad prezes klubu przedstawił sprawozdanie z rocznej działalności. W sprawozdaniu znalazły się informacje odnośnie drużyn, które funkcjonowały i funkcjonują, systemie treningowym, czy też o planowanych przez zarząd przedsięwzięciach, np. obchody 50-lecia klubu. Nie zabrakło również sprawozdania z sytuacji finansowej klubu, która nie jest stabilna na tyle, by móc przestać się o nią martwić.

Po przedstawieniu wszelkich sprawozdań nadeszła pora na wybory uzupełniające do zarządu klubu. Do przeprowadzenia głosowania niezbędna była komisja skrutacyjna, w której skład weszli piłkarze MKS Start Nidzica: Paweł Napiórkowski, Rafał Wawrzyniak oraz Mateusz Karwacki.

Zarząd klubu po wyborach uzupełniających prezentuje się następująco:
- Paweł Kondeja - Prezes
- Mirosław Mazanowski - Wiceprezes
- Marcin Cieślak - Członek zarządu
- Stanisław Napiórkowski - Członek zarządu
- Piotr Ruciński - Członek zarządu

Sprawozdanie z działania w roku poprzednim przedstawione, zarząd uzupełniony, okres przygotowawczy w pełni, a więc pozostaje nam oczekiwanie na rozpoczęcie ligowych zmagań i dopingowanie naszych zawodników w walce o powrót do IV ligi.