SPARINGI. Start remisuje z Omulwią!

15 marca na bocznej płycie nidzickiego stadionu przygotowujący się do ligowych zmagań Start Nidzica podejmował IV - ligową drużynę z Wielbarka. Mecz zakończył się remisem 2:2.

Od pierwszego gwizdka sędziego obie ekipy toczyły wyrównaną walkę i nie odpuszczały żadnej piłki. Do przerwy pomimo kilku stworzonych sytuacji utrzymał się bezbramkowy remis.

Po zmianie stron wynik otworzyli goście, którzy wykorzystali błąd w defensywie Startu. Na szczęście nasi zawodnicy dość szybko odpowiedzieli rywalom, a bramkę zdobył Kamil Michalski. Parę minut później Start wyszedł na prowadzenie po bramce Dominika Bróździńskiego. W tej sytuacji bardzo dobrze zachował się Mateusz Karwacki, który do końca wywierał presję na bramkarzu Omulwi.

Parę chwil później goście w odpowiedzi doprowadzają do wyrównania. Wynik remisowy utrzymał się do końcowego gwizdka.