Start wyjeżdża do Elbląga !!!

13 sierpnia podopieczni Bartosza Kruschel rozegrają drugą kolejkę ligowych zmagań. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będą rezerwy Olimpii Elbląg.

Start w pierwszej kolejce podejmował przed własną publicznością GKS Stawigudę. Mecz zakończył się remisem 1:1 i podziałem punktów. Jedyna bramka dla Startu padła po rzucie wolnym, ale jej autorem nie był nasz zawodnik, a zawodnik GKS-u, który trącił piłkę, a ta wpadła do siatki. Po pierwszej kolejce jesteśmy na 7 miejscu w tabeli.

Olimpia II Elbląg w pierwszej kolejce na własnym boisku podejmowała Unię Susz. Po prawdziwej strzeleckiej uczcie dla kibiców mecz zakończył się zwycięstwem Unii 4:3. Olimpia zajmuje na obecną chwilę 13 pozycję w tabeli.

Trzymajmy kciuki za naszych zawodników i przypomnijmy:
13 sierpnia godzina 17

Stadion Miejski w Elblągu

ul. Agrykola 8

Czy trzy punkty przyjadą do Nidzicy? Okaże się już jutro.