Klasa Okręgowa. Start przegrywa w Lidzbarku 2:1

27 sierpnia Seniorzy nidzickiego Startu udali się na kolejne ligowe zmagania do pobliskiego Lidzbarka, by zmierzyć się z miejscowym Welem. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1.

Niestety nasi zawodnicy pomimo wyrównanego widowiska musieli uznać wyższość gospodarzy. Wel Lidzbark już do przerwy prowadził 2:0. Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 38 minucie i to dość fartownie. Piłka odbita od któregoś z zawodników trafiła w napastnika gospodarzy, a następnie wpadła do bramki. Start ruszył do odrabiania strat i w 42 minucie nadział się na kontrę. Zawodnik Wela minął Mateusza Karwackiego, a następnie przelobował Damiana Dąbrowskiego.

W drugiej połowie gospodarze nie forsowali tempa mając korzystny dla siebie wynik. Start natomiast dążył do odrobienia strat z każdą chwilą podkręcając co raz bardziej tempo. Ostatnie 15 minut gry to zupełna dominacja Startu, który wręcz zabiegał przeciwnika. W 75 minucie bramkę kontaktową na 2:1 strzelił Dominik Bróździński, ale niestety zabrakło czasu, by doprowadzić do wyrównania.

Po środowej porażce nasi zawodnicy plasują się na 12 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 5 punktów.

Start: Damian Dąbrowski, Mateusz Karwacki, Paweł Sobotka, Paweł Napiórkowski, Adrian Roczeń, Jakub Bróździński, Rafał Wawrzyniak, Mateusz Szczypiński, Dominik Bróździński, Kamil Godlewski, Kamil Michalski
Zmiany: Radosław Olszewski, Grzegorz Szabelski, Michał Korzeniewski