Gramy u siebie! Wel przeciwnikiem!

11 kwietnia zawodnicy MKS Start Nidzica rozegrają kolejne spotkanie rundy wiosennej w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej gr. II. Podopieczni Bartosza Kruschel zagrają z Welem Lidzbarkiem Welskim.

Przypomnijmy, że potyczka w rundzie jesiennej na boisku w Lidzbarku zakończyła się porażką nidzickiego Startu 2:1. Czy tym razem nasi zawodnicy pokonają swoich rywali? Po dotychczasowych kolejkach oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli (3 miejsce Wel, 4 miejsce Start) z identycznym dorobkiem punktów - 33.

We wiosennych starciach nasi zawodnicy zgromadzili 4 punkty remisując 1:1 w meczu z Unią Susz oraz wygrywając 4:0 z Grunwaldem Gierzwałd. Wel Lidzbark zebrał komplet 6 oczek pokonując 2:1 GKS Stawiguda oraz zaliczając walkower w meczu z Olimpią II Elbląg, która wycofała się z rozgrywek.

Zapraszamy serdecznie na nidzicki stadion! Przyjdź i dopinguj Start w walce o powrót do IV ligi!

Kto? Start Nidzica - Wel Lidzbark Welski
Co? Runda wiosenna rozgrywek Klasy Okręgowej gr. II
Gdzie? Stadion Miejski im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy
Kiedy? Sobota, 11 kwietnia 2015 roku, godz. 16:00
Ile? Bilet - 5zł

Kto wygra mecz? Start! Kto? Start! Kto? Start! Start! Start! Do boju, do boju, do boju MKS!