Autor:

arsedo

Utworzono:

12.10.2017

W 7 kolejce mierzyliśmy się z zespołem z Mroczna. Mecz rozpoczął się o godz. 16:00 w Brzoziu Lubawskim. Od początku meczu warunki atmosferyczne nie sprzyjały w rozgrywaniu piłki ze względu na silny wiatr. W pierwszej połowie spotkania nie padła żadna bramka mimo kilku ciekawych sytuacji z obydwu stron. W drugiej połowie mamy jedna zmianę, kontuzjowanego Artura Rozumiakini zastępuje Kamil Świstak. To właśnie ten zawodnik przeprowadza akcja lewym skrzydłem boiska, oddaję strzał, bramkarz nie utrzymuję piłki w rękach i skuteczna dobitka Kamila skutkuje bramka dla naszego zespołu w 53 minucie. W dalszej części spotkania mecz zrobił się bardzo ostry i sędzia w 70 minucie pokazuje drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną dla zawodnika z Mroczna. Kolejna sytuacja nerwowa i doświadczony gracz z Mroczna w 87 minucie otrzymuję drugą żółtą kartę i tym samym kończy spotkanie. W 90 minucie mamy rzut na wysokości połowy boiska, do piłki podchodzi Tomek Rakowski, dośrodkowanie w kierunku bramki, które trafia na głowę Bartka Szwarackiego i mamy bramkę na 2:0! Po tym zagraniu sędzia kończy spotkanie. Wygrywamy i 3 punkty po ciężkim meczu jadą do Biskupca!