Autor:

arsedo

Utworzono:

19.09.2017

Mecz rozpoczął się od ataków gospodarzy, którzy posiadali optyczną przewagę w pierwszych minutach spotkania ale nic z tej przewagi nie wynikało. Widząc nieporadność miejscowych nasza drużyna zaczęła przeprowadzać swoje akcje ofensywne. Już w 11 minucie w zamieszaniu podbramkowym najwięcej spokoju zachował Patryk Lewandowski i wpakował piłkę do siatki. W kolejnych minutach widać było zdenerwowanie w szeregach gospodarzy i w tym momencie powinniśmy wykorzystać swoją przewagę. Po kolei, Patryk za lekko uderza w dogodnej sytuacji, następnie groźny strzał Kamila Karskiego z najwyższym trudem broni bramkarz gospodarzy, w dalszej części swoje sytuację marnują Dominik Jęczewski i Bartek Szwaracki. Ostatnie 10 minut pierwszej połowy to przebudzenie gospodarzy jednak wynik nie uległ zmianie i do przerwy wygrywamy 1:0 a powinniśmy zdecydowanie wyżej. W drugiej części spotkania sytuacja nie zmieniła się za bardzo i dobrze dysponowany tego dnia Patryk zamienia akcję w 67 minucie na bramkę i prowadzimy 2:0!
W dalszej części meczu dokonujemy kilka zmian, i skutecznie „dowozimy” wynik do końca spotkania tym samym zdobywamy pierwsze punkty na wyjeździe jak i zachowujemy czyste konto z tyłu. Wynik jak i gra cieszy w trudnym momencie po wiadomości o śmierci byłego zawodnika i trenera Jacka Karbowskiego, który grając i pracując jako trener zawsze dawał z Siebie wszystko. Jeszcze raz wielkie gratulację dla drużyny, która w ten sposób zdobywając 3 pkt dedykuje zwycięstwo zmarłemu Jackowi.