Sparingi. Start przegrywa z Mławianką

31 stycznia seniorzy Startu Nidzica prowadzeni przez Bartosza Kruschel rozegrali pierwsze kontrolne spotkanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie. Przeciwnikiem była drużyna Mławianki Mława.

Mławianka Mława to 7 drużyna IV ligi grupy północnej województwa mazowieckiego. W tym roku zawodnicy z Mławy mają aspirację na III ligę, tylko czy ta sztuka im się uda?

Póki co zawodnicy Mławianki bez problemu, bo aż 7:0 rozprawili się z nidzickim Startem, który przygotowania do sezonu rozpoczął dwa tygodnie temu i dopiero wchodzi na pełne obciążenia treningowe.

- Mławianka to dobra drużyna, pokonali nas bez problemu. Nie stwarzaliśmy sobie sytuacji, a bramki traciliśmy przeważnie po indywidualnych błędach. Jednak nie ma się czym przejmować, bo to tylko sparingi - mówi trener Startu Bartosz Kruschel.