Nowy zarząd wybrany!!!!

16 marca w sali konferencyjnej nidzickiego ratusza odbyło się Walne Zebranie Klubu MKS Start Nidzica.

Tym razem sala konferencyjna w przeciwieństwie do ubiegłego roku wypełniła się sympatykami nidzickiego Startu, którzy na wieść o niezbyt ciekawej sytuacji klubu licznie przybyli by wspomóc jego funkcjonowanie.

Na wstępie ustępujący prezes klubu Paweł Kondeja przywitał przybyłych gości, po czym przyjęto porządek i regulamin obrad, wybrano komisje, które były niezbędne do przeprowadzenia walnego zebrania, a obecny zarząd klubu podał się do dymisji. - Być może zawiodłem, nie podołałem, ale zawsze mam w sercu dobro tego klubu - powiedział Paweł Kondeja w wystąpieniu dotyczącym dymisji.

- Za klub odpowiedzialny jest nie tylko zarząd, ale każdy sympatyk i członek klubu. Zbudujmy ten klub wspólnie - mówił Andrzej Jabłonka. Jak się okazało wcale nie tak trudno znaleźć wspólny język i połączyć pomysły, póki co tylko na papierze, ale miejmy nadzieję, że wspólne działania będą widoczne już niebawem.

Zarząd MKS Start Nidzica zgodnie ze statutem musi posiadać od 3 do 7 członków. W związku z tym przewodniczący obrad - Paweł Przybyłek wysłuchał kandydatur. Ostatecznie na liście znalazło się osiem nazwisk.

Podejmowanie decyzji w sprawie losów klubu spoczęło na barkach 28 osób, które opłaciły członkowskie składki i to właśnie z tego grona należało wybrać nowy zarząd, który z marszu musi zabrać się ostro do pracy.

Po głosowaniu okazało się, że w skład nowego zarządu wchodzą: Robert Bryl, Marek Bruzda, Paweł Kondeja, Marcin Cieślak, Paweł Urbański, Marek Mętlicki oraz Jacek Madej. W najbliższym czasie członkowie zarządu spotkają się, by spośród siebie wyznaczyć prezesa i viceprezesa.

Na zakończenie dodamy tylko, że pierwszy mecz rundy wiosennej MKS Start Nidzica rozegra już 26-27 marca! O dokładnym terminie spotkania poinformujemy już niebawem!

Był, jest i będzie - MKS Start Nidzica!!!!