Hat-trick Godlesia! Start - Polonia 5:1

25 października na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy miejscowy MKS Start podejmował Polonię Iłowo. Podopieczni Bartosza Kruschel pokazali kto jest lepszy i wygrali aż 5:1.

Od pierwszych minut tego spotkania to Start narzucił swoje warunki gry dyktując styl i tempo. Goście z Iłowa ograniczają się do szukania swych okazji bramkowych z kontrataków, ale zanim ta sztuka im się udaje otrzymują dwa ciosy. W 7 minucie Mateusz Szczypiński obsługuje podaniem Dominika Bróździńskiego, który podciąga z piłka kilka metrów i pakuje piłkę do bramki. Zaledwie 3 minuty później i mamy 2:0 dla Startu. Tym razem Kamil Godlewski mija obrońcę i bramkarza gości uderzając do pustej bramki. Kibice rozochoceni szybko strzelonymi bramkami liczą na wysoką wygraną. Jednakże w 13 minucie Michał Stando strzałem z zza pola karnego pakuje piłkę pod poprzeczkę bramki Karola Bruzdy i mamy już 2:1. Nidziczanie nie pozwalają gościom na zbyt wiele i w 21 minucie za sprawą Kamila Godlewskiego podwyższają prowadzenie na 3:1. Bramkę na 4:1 do szatni zdobył Rafał Wawrzyniak uderzając głową futbolówkę dośrodkowywaną przez Adriana Roczenia. W drugiej połowie, a dokładnie w 56 minucie wynik na 5:1 ustala Kamil Godlewski. Bardzo dobry mecz Startu Nidzica, hat-trick Kamila Godlewskiego i kolejne trzy punkty mogą cieszyć. Nidziczanie po 14 kolejkach zajmują 4 pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów i bilansem bramek 31:25.