Wygrana w ostatnim sparingu!!!

24 marca na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy miejscowy MKS Start podejmował A-klasową Gminę Kozłowo.

Ostatni przedsezonowy sparing obu drużyn przed walką o ligowe punkty, a ta już w najbliższy weekend. Gospodarze licznie, bez kłopotów kadrowych, a nawet z dwoma nowymi twarzami - Pawłem Zygnerskim oraz Danielem Pawęckim.

Można dostrzec również dwa powroty, które mogą okazać się dużym wzmocnieniem nidzickiego zespołu. Chodzi o Rafała Ławickiego, występującego nominalnie w bloku defensywnym oraz o Krzysztofa Rólkę, który wraca między słupki.

Czwartkowa rozgrywka pozwoliła trenerom na ostateczne sprawdzenie dyspozycji swoich podopiecznych oraz na przetestowanie pewnych wariantów taktycznych.

Po wyrównanym spotkaniu z towarzyskiej potyczki zwycięsko wyszli zawodnicy Startu. W pierwszej połowie wynik otworzył Rafał Wawrzyniak, a na kilka minut przed gwizdkiem kończącym spotkanie wynik ustalił Daniel Pawęcki.

Pierwsza okazja, by zobaczyć zawodników Startu w walce o ligowe punkty już w 26 marca o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim w Nidzicy!!!