Klub 100

REGULAMIN KLUB 100

Miejski Klub Sportowy START Nidzica Program „KLUB 100"

Program Klub 100 MKS START Nidzica ma na celu pozyskiwanie środków na utrzymanie MKS START Nidzica.

Założeniem Programu KLUB 100 jest:

• zrzeszenie osób prywatnych jak i lokalnych przedsiębiorców, pragnących - na miarę swoich możliwości finansowych – wesprzeć działalność stowarzyszenia.

Aby stać się członkiem Programu KLUB 100, należy wspierać MKS START Nidzica regularnymi, miesięcznymi składkami – wpłatami na konto programu - KLUB 100.

Pełnoprawnym członkiem programu KLUB 100 zostaje osobą, która wypełni DEKLARACJĘ przystąpienia do programu oraz regularnie do dziesiątego dnia miesiąca wpłaci deklarowaną kwotę.

*

Członkostwo w programie KLUB 100 ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie MKS START Nidzica, podstawową zasadą uczestnictwa w programie jest rzetelność i uczciwość członków Klubu.

*

Każdy członek programu KLUB 100 deklaruje się do opłacania składki członkowskiej miesięcznej w kwocie, którą określa deklaracja-minimalna kwota comiesięcznej wpłaty 10 zł.

*

Brak zadeklarowanej wpłaty przez okres trzech miesięcy powoduje utratę statusu członka Klubu 100 oraz utratę przywilejów związanych z członkostwem.

*

Składki członkowskie KLUBU 100 są wpłacane w biurze MKS START Nidzica, na konto Klubu lub będą zbierane przez osobę odpowiadającą za Program KLUB 100 wyznaczoną przez Zarząd MKS START Nidzica.

Składki należy wpłacić do 10-tego każdego miesiąca.

Wpłaty w ramach Programu KLUB 100 wspierają cele i zadania Statutowe MKS START Nidzica

*

Rozliczanie zebranych darowizn Zarząd MKS START Nidzica zaprezentuje kwartalnie w formie sprawozdania na oficjalnej stornie internetowej Klubu, oraz w formie rocznego sprawozdania finansowego. Dokumentacja będzie dostępna w biurze MKS START Nidzica.

*

Każdy aktywny członek Programu KLUB 100 otrzyma imienną kartę członkowską, w przypadku braku lub nieterminowości we wpłatach, Karta potwierdzająca członkostwo zostaje unieważniona.

*

Certyfikat Imienny potwierdzający przynależność do programu, będzie można zawiesić w Firmie lub innym miejscu.

*

Każdy aktywnie wspierający Członek Programu KLUB 100 zostanie wyszczególniony w oddzielnej zakładce na oficjalnej stronie internetowej MKS START Nidzica.

*

W przypadku deklarowanej składki członkowskiej miesięcznej w wysokości - 100zł lub wyższej oraz regularnych wpłat (minimum 6 miesięcy),

Członek KLUBU 100 otrzymuje:

• KARNET uprawniający do wejścia na wszystkie mecze na obiekcie nidzickim,
  • Aktywny Członek programu ma możliwość uczestnictwa w corocznym spotkaniu towarzysko - biznesowym z Zarządem oraz Kadrą MKS START Nidzica (spotkanie będzie zorganizowane tylko dla Aktywnych Członków Programu Klub 100).
  • Aktywny Członek ponadto otrzyma nieodpłatnie elektroniczne (email) zaproszenie na każdy mecz MKS START Nidzica.
  • Aktywny Członek Programu KLUB 100 ma możliwość otrzymania zniżki na reklamę na Oficjalnej Stronie internetowej MKS START Nidzica.
  • Aktywny Członek Programu KLUB 100, wspierając aktywnie minimum przez 6 miesięcy otrzyma gadżet z edycji limitowanej, przeznaczony tylko dla uczestników Programu Klub 100.

*

Aktywni Członkowie Programu KLUB 100 zobowiązują się do wsparcia organizacji oraz udziału w corocznej imprezie Zwanej MECZ CHARYTATYWNY, celem imprezy zwanej dalej MECZ CHARYTATYWNY jest wsparcie Organizacji Pożytku Publicznego, poprzez sprzedaż biletów-cegiełek.

Wybór Organizacji Pożytku Publicznego oraz termin imprezy określa Zarząd MKS START Nidzica.

*

Deklarację można wypełnić w biurze Klubu lub ściągnąć plik ze strony internetowej klubu (http://startnidzica.futbolowo.pl) i dostarczyć wypełniony dokument do siedziby MKS START Nidzica (w dniu meczu na obiekcie nidzickim).

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZYM KLUBEM!

Deklaracja do pobrania pod poniższym linkiem: