Wielkie Derby Powiatu Nidzickiego !!! Start - Orzeł. Nie może Ciebie zabraknąć!

Już w najbliższą sobotę, 13 września o godzinie 16 na Stadionie Miejskim im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy rozegrany zostanie mecz derbowy w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej gr. II, a zmierzą się: gospodarze – MKS Start Nidzica z goścmi: LKS Orzeł Janowiec Kościelny.

Hiszpańskie Gran Derbi pomiędzy Realem, a Barceloną może się schować. Wspaniała atmosfera, kluby kibica, zapewne wspaniałe widowisko i walka o każdy centymetr boiska. Jesteś ciekaw kto okaże się lepszy i wyjdzie zwycięsko z tego starcia? A może uważasz, że padnie remis? Musisz się o tym przekonać na własne oczy zjawiając się 13 września o godzinie 16 na stadionie w Nidzicy !!!

Co? Wielkie derby!!! MKS Start Nidzica – LKS Orzeł Janowiec Kościelny

Gdzie? Stadion Miejski im. ks. Ryszarda Gamańskiego w Nidzicy

Kiedy? 13 września, godzina 16:00

Za ile? Bilety po 5zł

Zapamiętaj tę datę! 13 września, godzina 16 przychodzisz na stadion, by dopingować drużyny.

Był, jest i będzie - MKS Start Nidzica !!!