Sparing. Start Nidzica - Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0:1
23 lipca na stadionie w Nidzicy miejscowy Start w pierwszym przedsezonowym meczu podejmował Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna.

Podopieczni Bartosza Kruschel przegrali 1:0. Kadrę Startu zasilili: Paweł Sobotka, Grzegorz Szabelski, Rafał Kuczyński oraz Mateusz Ginap. Od 24 lipca treningi z drużyną rozpoczął również Michał Leszczyński, ale decyzja odnośnie ligowych występów popularnego "Leszcza" zapadnie po kilku jednostkach treningowych.

Pierwsze minut to wyrównane widowisko. Jednakże z każdą kolejną minutą to Start zyskuje przewagę i od 10 minuty zamyka rywali w obrębie ich połowy. W pierwszej części gospodarze mają 4 dobre sytuacje. Dwóch z nich nie wykorzystał Radosław Olszewski. Dwukrotnie góra w pojedynkach z Radkiem był bramkarz gości. Wieczfnia na dobrą sprawę przeprowadziła jedną akcję i wyszła na prowadzenie. Stojący tego dnia w bramce Dawid Adamkowski był bezradny. Do przerwy 1:0 dla Wieczfni.

Druga połowa to ponowna przewaga Startu. W tej części dobre sytuacje miał Dominik Bróździński, Grzegorz Szabelski oraz Mateusz Ginap. Niestety żadnej z sytuacji nie udało zamienić się na bramkę.

Skład Startu: Dawid Adamkowski, Adrian Roczeń, Mateusz Karwacki, Paweł Napiórkowski, Paweł Sobotka, Rafał Wawrzyniak, Piotr Rzepczyński, Kamil Godlewski, Kamil Michalski, Dominik Bróździński, Radosław Olszewski.
Zmiany: Rafał Kuczyński, Grzegorz Szabelski, Szymon Zieja, Jakub Bróździński, Jakub Chlewiński, Mateusz Ginap.