Przekaż 1% dla MKS Start Nidzica!

Zarząd klubu, trenerzy, a przede wszystkim młodzi zawodnicy potrzebują finansowego wsparcia lokalnej społeczności, by móc godnie reprezentować naszą gminę w rozgrywkach na różnych szczeblach.

Wszystkim dobrze wiadomo, że poprzedni sezon nie był udany dla nidzickiej piłki i spadliśmy z IV ligi w słabym stylu. Wielu wieściło koniec nidzickiej piłki, ale nic takiego nie miało miejsca!

Zadziałał lokalny patriotyzm młodych nidziczan, którym zależy na tym by reprezentować nasze miasto. Zarząd wraz z trenerami stworzyli wspaniałą całość i niesamowite poczucie odpowiedzialności za losy klubu, a co za tym idzie solidarność wszystkich grup - zaczynając od seniorów, a kończąc na trampkarzach.

Sezon 2014/2015 jest dobrym rokiem dla nidzickiego futbolu. Na półmetku ligowych rozgrywek drużyna Start zajmuje wysokie, bo 4 miejsce i do miejsca premiowanego awansem tracimy zaledwie 4 punkty!

Wspomóż klub, dołóż swoją cegiełkę do budowania sukcesów i przekaż 1% swojego podatku!